source website: wavegenetics.org

Garyaev P.P., a biológiai tudományok doktora, RAEN és RAMTN akadémikus

video

Matrix Garyaev "Wave Immunity"

Garyaev Pjotr ​​Petrovics Perm városában született, ahol középiskolát végzett. Beiratkozott a Permi Állami Egyetem Biológiai Karára. Harmadik évében felkérték, hogy helyezzen át a Moszkvai Állami Egyetem (MSU) hasonló tanszékére a Molekuláris Biológia Tanszékre. A Moszkvai Állami Egyetem elvégzése után Pjotr ​​Petrovics folytatta a posztgraduális iskolát, majd 3 év után megvédte Ph.D. disszertációját az egyik komplex fehérje szerkezetének és fizikai kémiájának tanulmányozásával.

1984 óta Pjotr ​​Petrovics Garjajev kutatásokat kezdett a genetikai kódolás új irányaiban, amelyek alapul szolgáltak a genetika új irányának 1994-es létrehozásához. Ezt az irányt Hullámgenetikának, majd Nyelvi-hullámgenetikának hívták.

Pjotr ​​Petrovics 1997-ben védte meg doktori disszertációját a Higher International Attestation Commission (HIAC) szervezetén keresztül a „Genom mint a biorendszer ikonikus fizikai mezőinek üzemeltetője” témában a Moszkvai Állami Műszaki Egyetemen (Baumanról elnevezett MSTU). A következő néhány évben P. P. Garyaev az Orosz Természettudományi Akadémia (RANS), az Orosz Orvosi és Műszaki Tudományok Akadémia (RAMTS) akadémikusa és a New York-i Tudományos Akadémia tagja lett.

2013-ban P. P. Garyaev kezdeményezésére létrehozták a Quantum Genetics LLC Intézetet, amelynek igazgatója és tudományos igazgatója természetesen maga Pjotr ​​Petrovics volt.

Garjajev Pjotr ​​Petrovics jelölt volt a 2021-es orvosi Nobel-díjra. Az idő előtti távozás azonban ezt nem tette lehetővé.

A nyelvi-hullámgenetika, mint a biológia és a klasszikus genetika fő törzséből származó ág létrejöttének története

Pjotr ​​Petrovics Garjajev a Szovjetunió Tudományos Akadémia Fizikai-Műszaki Problémái Intézetében vezető kutatóként és csoportvezetőként (1984-1998) dolgozva felfedezte a DNS-molekulák két korábban ismeretlen, szokatlan memóriatípusát, amelyeket korrelációs lézerrel rögzítettek. spektroszkópia.

Az első típus a DNS-preparátumok nemlineáris dinamikája az elsődleges gerjesztési módok visszatérésével. A jelenségre magyarázatot találhatunk a nemlineáris folyamatok fizikájában, ez a Fermi-Pasta-Ulam visszatérés (FPU return). A genetikai apparátus ezt a jelenséget arra használja fel, hogy célzott kérést küldjön saját kromoszómáinak a szükséges holografikus programok meghívására. Az ilyen kéréseket a bioszisztémákban hajtják végre a szervek és szövetek regenerációs folyamataiban, amikor szükség van információk „emlékezésére”, „visszaadására”, például a regenerált emberi máj szerkezetére, a rák karomjára, a gyík farkára, stb. Vagyis ezek a „hozamok”, ahogyan azt a vizsgálatok kimutatták, nemcsak a biomakromolekulák (DNS, RNS, riboszómák, fehérjék, kollagén stb.) velejárói, hanem a szerveződés magasabb szintjein is működnek.

A második típusú memória a fantomeffektus, a környezet emlékezete a DNS-molekulák dinamikus hullámjel-funkcióira. A környezet lehet az élő sejtek és szövetek tere és a spektrométer küvettarekeszének tere is. Ezt a jelenséget az élőlények valószínűleg a DNS-molekulák kvantumjelállapotainak fantomok formájában történő nagy távolságú átvitelére használják . A gyakorlatban ez a testre jellemző kvantumtermészetes mátrixok mesterséges létrehozásában valósítható meg ; DNS-fragmensek, amelyek kitöltik és pótolják az elveszett DNS-fragmenseket különféle genetikai károsodások esetén az emberekben.

Az elvégzett munka másik jelentős része az élőlények genetikai apparátusa által a fehérjekódolás meglévő triplett (triatom) modelljének korrekciója. A módosítások lényege, hogy a riboszómák kontextuális orientációinak rendszere a fehérje bioszintézis folyamatában a hírvivő ribonukleinsavon (RNS) alapul. Ez azt jelenti, hogy a gének valós (nem metaforikus) textualitásával és a genom kvantumbioszámítógépként való kvázi-tudatosságával kapcsolatban határozott álláspont kerül bevezetésre . Ugyanakkor a fraktalitás fogalmát a bioszisztémák tudati és gondolkodási szintjeivel kapcsolatban használják. Az utolsó kulcspont a „Bohm-Berkovich-féle univerzum-modell” alkalmazása e technológiák gyakorlati alkalmazásában.

A tudományos kutatás ezen részei szolgáltak alapul a DNS már ismert funkcióinak áttekintéséhez és bővítéséhez a genetikai kódolás folyamatában. Prominens fizikusokkal és külföldi kutatókkal együttműködve alkották meg a nyelvi hullám genom elméletét , és több tucat tudományos cikk jelent meg. Négy monográfia jelent meg (szerző: Pjotr ​​Petrovics Garjajev ). Megszerzett szabadalmak és prioritások. A tudományos kutatás fő gyakorlati eredménye az emberi egészség megértésének és az aktív élethosszabbítás lehetőségeinek alapvetően új megközelítéseinek kidolgozása. A fejlesztés alatt álló technológiák kulcsa az őssejtek kvantumprogramozásának lehetősége a szervezet által használt természetes programok keretében.